„Quantum Oławska” - tak będzie się nazywała nowa inwestycja przy skrzyżowaniu ulic Oławskiej i Łaciarskiej. Modernizacja sześciokondygnacyjnego budynku, w którym działały Wrocławskie Zakłady Graficzne, zakończy się jesienią przyszłego roku.
Powierzchnie na parterze i 1 piętrze (połączone schodami ruchomymi) będą wykorzystywane jako powierzchnie handlowe. Kondygnacje druga, trzecia i czwarta zostały przeznaczone na biura.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze