Reklama

Taksówkarz chciał zażyć narkotyki przed pracą. Nie zdążył dzięki interwencji policji

05/05/2020 13:10

38-letni taksówkarz został zatrzymany przez wrocławskich policjantów na Przedmieściu Oławskim. Mężczyzna powiedział funkcjonariuszom, że miał pecha, bo właśnie zaczynał pracę i szykował się do zażycia narkotyków. Nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi kara do 3 lat więzienia.

Policjanci patrolujący w nocy Przedmieście Oławskie zauważyli nerwowo zachowującego się kierowcę stojącej na parkingu taksówki. W trakcie kontroli funkcjonariusze znaleźli w samochodzie zawiniątko z białym proszkiem. Taksówkarz przyznał, że to amfetamina.


– 38-latek powiedział, że ma pecha, bo nie zdążył jej jeszcze zażyć, ponieważ dopiero zaczął swoją pracę – mówi st. sierż. Krzysztof Marcjan z KMP we Wrocławiu.


– Ze słów mężczyzny wynikało, że planował wozić klientów po zażyciu narkotyków. Mogło to narazić na utratę życia lub zdrowia zarówno pasażerów, jak i kierowcę oraz innych użytkowników dróg – dodaje Marcjan.

Reklama

Taksówkarz został zatrzymany i przewieziony do komisariatu na ulicy Traugutta, gdzie zważono i sprawdzono amfetaminę.


Mężczyzna spędził noc w areszcie. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Może mu grozić kara do 3 lat więzienia.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości