Reklama

Tłumy na otwarciu TK Maxx w Pasażu Grunwaldzkim. Patricia Kazadi zdradziła im sekret

28/05/2026 09:50

Tłumy wrocławian pojawiły się w czwartek rano w Pasażu Grunwaldzkim, gdzie otwarto nowy sklep TK Maxx. Przed wejściem ustawiła się długa kolejka, a na klientów czekały promocje i wydarzenia specjalne.


Nowy sklep TK Maxx w Pasażu Grunwaldzkim został otwarty w czwartek, 28 maja, o godzinie 9. Już od samego rana przed wejściem gromadzili się klienci, którzy chcieli skorzystać z promocji.

Otwarcie poprowadził aktorka i piosenkarka Patricia Kazadi, która wraz z klientami odliczała od 10 do 1 i otwarcia placówki. - I jeszcze mam jeden sekret. Przejrzałam już asortyment i powiem wam, że macie tu takie perełki, jakich ich nie ma nigdzie kupić. Naprawdę. Macie szczęście, pofarciło się wam, bo byłam na wielu otwarciach już i macie tutaj naprawdę z czego wybierać - przyznała celebrtyka.

Reklama

TK Maxx w Pasażu Grunwaldzkim to 60. sklep sieci w Polsce. Dostępnych jest w nim sześć działów: moda damska i męska, obuwie, akcesoria, artykuły dla dzieci oraz wyposażenie domu.

W dniu otwarcia na odwiedzających czekały także dodatkowe atrakcje. Jednym z głównych punktów programu był konkurs „Czerwony wieszak”, w którym klienci mogli zdobyć karty podarunkowe o wartości od 100 do 700 zł, odnajdując ukryte zawieszki.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/05/2026 09:54
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości