Od kilku dni prowadzone są prace torowe na ulicy Piotra Skargi w dwóch miejscach - przy Wzgórzu Partyzantów i przy placu Dominikańskim. Planowo mają potrwać ponad dwa miesiące.
W majowy weekend ruszyła rozbiórka nawierzchni na ulicy Piotra Skargi. MPK prowadzi tam wymianę rozjazdów w dwóch miejscach: od strony placu Dominikańskiego (koszt: ponad 1,4 mln zł) oraz na skrzyżowaniu z ulicą Teatralną (koszt: ponad 900 tys. zł).
- W obu tych miejscach poprawimy stan torów i zainstalujemy zupełnie nowe, ogrzewane, sterowane elektrycznie zwrotnice. To wszystko zwiększy bezpieczeństwo, komfort przejazdu i niezawodność urządzeń - mówi Bartosz Naskręski, rzecznik MPK Wrocław.
Prace powodują zmiany w organizacji ruchu. Konieczne są objazdy. Remont potrwa do 11 czerwca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze