Reklama

Buldożery już przygotowały miejsce na nowy fragment Wschodniej Obwodnicy Wrocławia


Z Partynic i Bielan Wrocławskich znikają resztki ogródków działkowych, maszyny karczują drzewa i zarośla, trwają prace saperskie, a wokół powstają tymczasowe drogi dla ciężkiego sprzętu. Tak wyglądają dziś przygotowania do budowy ostatniego fragmentu Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. - Do kluczowego etapu, czyli samej budowy jeszcze długa droga - słyszymy od drogowców.


Ostatni fragment obwodnicy zacznie się od skrzyżowania z al. Karkonoską (na rondzie koło centrum handlowego Auchan). Stąd, przez wiadukt kolejowy i most nad Ślęzą, obwodnica poprowadzi do skrzyżowania z Ołtaszyńską (tu powstanie rondo), a dalej przez rondo na skrzyżowaniu z ul. Kutrzeby do ul. Grota Roweckiego, gdzie połączy się z istniejącą już trasą. Po drodze będą jeszcze mniejsze skrzyżowania z ul. Niebieską i Obrońców Poczty Gdańskiej.

KLIKNIJ I ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA Z PLACU BUDOWY

Skanska pracuje na placu budowy już trzeci miesiąc. - Rozpoczęliśmy rozbiórkę terenu ogródków działkowych na Partynicach i Bielanach Wrocławskich. Równolegle wykonujemy drogi tymczasowe na ogródkach działkowych oraz zajmujemy się wygrodzeniem tymczasowym tych terenów - przekazała portalowi TuWroclaw.com Iwona Walczak ze Skanski. - Przywieźliśmy już materiał do budowy dróg technologicznych, a nad wszystkimi wykonywanymi pracami sprawujemy stały nadzór przyrodniczy. Przeprowadziliśmy również nadzór saperski nad połową inwestycji - dodaje.

Reklama

Co dalej? - W planach na najbliższy czas jest wykonanie wjazdów na zaplecza budów oraz rozpoczęcie budowy dróg technologicznych w rejonie ul. Grota Roweckiego i Bielan Wrocławskich - wylicza Iwona Walczak. - Równocześnie zaplanowaliśmy rozpoczęcie prac nad kluczową infrastrukturą techniczną. Wkrótce rozpoczniemy budowę kanalizacji deszczowej w rejonie ul. Grota Roweckiego, a także wykonanie sieci wodociągowej.

- Na razie są to prace przygotowawcze, do budowy jeszcze długa droga - zaznacza przedstawicielka wykonawcy.

Reklama

Ostatni odcinek WOW będzie miał w większości dwie jezdnie, a w ramach inwestycji powstaną również kładki dla pieszych, półtunel z ekranami akustycznymi przechodzący przez miejscowość Wysoka, a także most nad Ślęzą i wiadukt nad linią kolejową nr 285 między Wrocławiem i Świdnicą. Wykonawcą inwestycji jest firma Skanska. Na budowę ma 30 miesięcy. Droga powinna być więc gotowa pod koniec 2027 roku.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/09/2025 08:49
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości