Wrocław przywitał dziś trzymilionowego pasażera linii Ryanair. Irlandzki przewoźnik funkcjonuje na polskim rynku od 6 lat. W ubiegłym roku Ryanair pobił rekordową ilość operacji lotniczych i przewiezionych pasażerów, przewożąc prawie 8 proc. pasażerów więcej niż w 2009 roku i zachował pozycje lidera.
Wrocław był pierwszym miastem w Polsce, z którego zaczęły latać samoloty taniej linii lotniczej Ryanair. W marcu 2005 roku oficjalnie otwarto połączenie Wrocław - Londyn Stansted.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze