Reklama

Urzędnicy z Wrocławia dostaną kilkusetzłotowe podwyżki. “Rekompensata inflacji”

01/09/2022 14:43

11 tysięcy pracowników urzędu miasta od nowego roku będzie otrzymywać wyższe wynagrodzenie. Porozumienie w tej sprawie podpisali związkowcy “Solidarności” z przedstawicielami ratusza. Podwyżka wyniesie 500 zł.

Pracownicy wrocławskiego urzędu miejskiego dostaną podwyżki. O podpisaniu porozumienia płacowego w środę, 30 sierpnia, informują związkowcy Regionu Dolny Śląsk NSZZ “Solidarność”.


Podwyżka 500 zł brutto to rekompensata inflacji i rosnących kosztów utrzymania. Związkowcy wskazują, że porozumienie obejmie około 11 tys. zatrudnionych pracowników w instytucjach i podmiotach podległych prezydentowi Wrocławia. Pracownicy dostaną wyższe wynagrodzenie od 1 stycznia 2023 r.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości