11 tysięcy pracowników urzędu miasta od nowego roku będzie otrzymywać wyższe wynagrodzenie. Porozumienie w tej sprawie podpisali związkowcy “Solidarności” z przedstawicielami ratusza. Podwyżka wyniesie 500 zł.
Pracownicy wrocławskiego urzędu miejskiego dostaną podwyżki. O podpisaniu porozumienia płacowego w środę, 30 sierpnia, informują związkowcy Regionu Dolny Śląsk NSZZ “Solidarność”.
Podwyżka 500 zł brutto to rekompensata inflacji i rosnących kosztów utrzymania. Związkowcy wskazują, że porozumienie obejmie około 11 tys. zatrudnionych pracowników w instytucjach i podmiotach podległych prezydentowi Wrocławia. Pracownicy dostaną wyższe wynagrodzenie od 1 stycznia 2023 r.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze