Skandynawskie linii lotnicze SAS zwiększają swoją ofertę lotów z zachodniej Polski. Od października niemal dwukrotnie zwiększy się liczba dostępnych miejsc na trasie z Wrocławia do Kopenhagi. Wszystko to za sprawą dwóch rejsów tygodniowo, które przewoźnik dołożył do swojego systemu rezerwacyjnego.
Połączenie z Danią reaktywowane zostało z początkiem maja tego roku. - To niezwykle ważne wydarzenie dla całego regionu, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak duży wpływ na gospodarkę Dolnego Śląska mają tacy skandynawscy inwestorzy, jak choćby Nokia Siemens, Volvo, Electrolux, Fortum czy Tieto. Dynamiczny rozwój tych firm pozwala sądzić, że zapotrzebowanie na tego typu połączenie będzie rosło, a więc oferta SAS jest doskonałym rozwiązaniem komunikacyjnym – mówił na początku roku Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze