Wrocławski ratusz najpierw kazał mieszkańcom walczyć o poparcie inwestycji i remontów na osiedlach, a teraz odłożył wywalczone projekty na później. Chodzi o 21 mln zł przeznaczonych na Wrocławski Budżet Obywatelski, Fundusz Osiedlowy, Program Inicjatyw Rad Osiedli czy Program Inicjatyw Lokalnych. Pieniędzy tych nie będzie.
Wrocław zrezygnował z 29 projektów z całego miasta. Głosami radnych związanych z prezydentem Jackiem Sutrykiem, rada miejska odłożyła je na przyszły rok. Powód? "korekta harmonogramu realizacji zadań i konieczność zapewnienia płynności finansowej". Mówiąc wprost - realizując obiecane wcześniej wrocławianon inwestycje, Wrocław mógłby stać się bankrutem.
Jakie projekty radni przełożyli na później?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze