Reklama

Wrocław: Fabryka Siemens szuka 50 nowych pracowników

01/09/2022 14:29

W ciągu najbliższego roku fabryka Siemens w podwrocławskim Mirkowie zatrudni ok. 50 elektromonterek i elektromonterów. Na nowe stanowiska pracy można już aplikować. 

W otwartej w 2019 roku fabryce Siemens z Mirkowie (gmina Długołęka) produkowane są nowoczesne szafy sterownicze, wykorzystywane w zakładach produkcyjnych w Polsce i na całym świecie. Rocznie powstają tu tysiące mniejszych i większych szaf, które są "mózgiem" nowoczesnych fabryk. Sterują one liniami produkcyjnymi oraz systemami klientów Siemensa, m.in. z branż logistycznej i włókienniczej.


Obecnie w Mirkowie pracuje około 100 osób, a w ciągu kolejnych 12 miesięcy zostanie zatrudnionych ok. 50 nowych pracowników, głównie elektromonterów, odpowiedzialnych za końcowy montaż szaf sterowniczych. Oferty pracy w podwrocławskiem fabryce można sprawdzać tutaj.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości