Trzy peerelowskie budynki przy Trzemeskiej 4, 6 i 8 (między Legnicką a Braniborską) niedawno zostały ogrodzone taśmami, rozpoczęła się ich rozbiórka. Prace mają potrwać do maja. Później powstaną tam mieszkania.
ROZBIÓRKA PRZY TRZEMESKIEJ - KLIKNIJ I ZOBACZ
Przy Trzemeskiej działał m.in. hostel, były też biura. Budynki stoją tuż obok komendy policji - ta także zrównała z ziemią swoją starą siedzibę i tuż obok postawiła nową.
Konkretna data rozpoczęcia rozbiórki przy Trzemeskiej nie jest jeszcze znana. Przy Trzemeskiej powstaną mieszkania, ale deweloper nie zdradził jeszcze szczegółów inwestycji. Pozytywną decyzję na budowę nowych bloków otrzymał w połowie października ubiegłego roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.