Reklama

Wrocław szuka nowego dyrektora Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta

14/04/2021 14:03

Trwa nabór na nowego dyrektora Zarządu Dróg i i Utrzymania Miasta, ogłoszony przez prezydenta Wrocławia. Nowa osoba ma zostać zatrudniona na tym stanowisku w drugim kwartale tego roku.

Co najmniej pięcioletni staż pracy, wykształcenie o profilu technicznym lub ekonomicznym oraz wiedzę o drogach, zamówieniach publicznych i samorządzie musi posiadać kandydatka lub kandydat na stanowisko dyrektora ZDiUM we Wrocławiu. Miasto przyjmuje podania o pracę do 20 kwietnia.


Do tej pory, od 2012 roku, szefem Zarządu Dróg i i Utrzymania Miasta był Sławomir Gonciarz. Straci stanowisko, ponieważ magistrat planuje tam zmiany organizacyjne.


- Powodem ogłoszenia naboru na dyrektora ZDiUM są planowane głębsze zmiany organizacyjne w tej jednostce. Ich celem jest podniesienie jakości świadczonych przez ZDiUM usług i lepsza obsługa klientów. To niezwykle ważne, gdyż jest to jednostka, która odpowiada za utrzymanie tysięcy kilometrów wrocławskich dróg, chodników, tras rowerowych, tysięcy latarni, studzienek kanalizacyjnych czy rzeźb, pomników i fontann znajdujących się na terenie miasta. Jest także zarządcą m.in. Strefy Płatnego Parkowania i Inteligentnego Systemu Transportu - mówi Patryk Załęczny z urzędu miasta. 

Reklama

CZYTAJ TEŻ: WROCŁAW NIE MA JUŻ ARCHITEKTA MIEJSKIEGO

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości