Trwa remont na terenie toru wrotkarskiego przy ul. Sukielickiej. Zakończył się montaż 32 lamp przy torze rekreacyjnym, następny w kolejce jest tor do jazdy szybkiej.
32 lampy świecą już na 600-metrowym torze do jazdy rekreacyjnej na rolkach i wrotkach, zlokalizowanym w Parku Tysiąclecia. Nowe oświetlenie pozwoli korzystać z obiektu po zmroku (wcześniej był czynny sezonowo do godz. 21).Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze