Funkcjonariusze działającego w ramach wrocławskiej Straży Miejskiej "ekopatrolu" interweniowali we wtorek przy ul. Polanowickiej. Ktoś zaalarmował strażników, że w okolicy unoszą się kłęby dymu.
Po dojechaniu na miejsce okazało się, że jeden z mieszkańców chciał w nietypowy sposób pozbyć się płyt OSB, które postanowił spalić i to spowodowało spore zadymienie w okolicy.
Sprawca został ukarany mandatem karnym za „termiczne przekształcanie odpadów”, które w rozumieniu prawa jest wykroczeniem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze