Prawie 200 tysięcy pasażerów skorzystało z wrocławskiego lotniska w lipcu 2010 roku. To o prawie jedną trzecią więcej niż rok temu i najwięcej w historii portu na Strachowicach.
Wrocławskie lotnisko zanotowało w lipcu prawie 30% wzrostu ruchu pasażerskiego w porównaniu do wyniku sprzed roku. Wynik jest także lepszy o 18,5% w odniesieniu do danych sprzed dwóch lat, kiedy ruch lotniczy w Polsce przeżywał hossę.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze