Reklama

Wypadek na placu Staszica. Dwie osoby poszkodowane, kierowca pijany [ZDJĘCIA]

07/05/2021 09:46

Kierowca dostawczaka wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w drugi samochód. Prowadził pod wpływem alkoholu.

Na wrocławskim Nadodrzu doszło kilka dni temu do zdarzenia drogowego. Kierowca dostawczego peugeota zignorował czerwone światło i wjechał na skrzyżowanie przy pl. Staszica, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącą skodą.


– Skodą podróżowały trzy osoby. Dwie z nich zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala z ogólnymi potłuczeniami – mówi sierż. sztab. Krzysztof Marcjan z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.


Szybko wyszło na jaw, że 47-letni kierowca dostawczaka jest pijany. Miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Reklama

Mężczyzna został zatrzymany. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu nie tylko kara pozbawienia wolności, ale również pokrycie kosztów wyrządzonych szkód.


ks/mat. prasowe

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości