W czwartek i piątek (23-24 listopada) w Urzędzie Miasta przy placu Nowy Targ odbędą się bezpłatne konsultacje w zakresie ochrony danych osobowych. Wrocławianie będą mogli dowiedzieć się, jak uniknąć tzw. "kradzieży tożsamości".
Eksperci Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) udzielą porad, jak uchronić się przed niechcianym telemarketingiem, kto i kiedy może zażądać kopii dowodu tożsamości, o czym powinien informować podmiot zbierający i wykorzystujący dane oraz na czym polega prawo do przenoszenia danych. GIODO zaprasza wszystkich chcących poznać swoje prawa w zakresie ochrony danych osobowych.
Konsultacje odbędą się w najbliższy czwartek i piatek (23-24 listopada) w Urządzie Miasta przy placu Nowy Targ, w godzinach od 13 do 15 w pokoju 105 na pierwszym piętrze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze