Reklama

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta będzie nieczynny 4 maja. Dlaczego?

27/04/2021 13:28

Międzynarodowe Święto Pracy, obchodzone 1 maja, przypada w tym roku w sobotę. Zgodnie z Kodeksem Pracy za taki dzień pracodawca ma obowiązek udzielenia pracownikom dodatkowego dnia wolnego. Dotyczy to również urzędów.

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu będzie nieczynny we wtorek, 4 maja. Pracownicy urzędu otrzymają wolne za święto Międzynarodowe Święto Pracy, które przypada w tym roku na sobotę. 


Nie dotyczy to służb dyspozytorskich ZDiUM, które pracują 7 dni w tygodniu przez całą dobę, przyjmując zgłoszenia wszelkich awarii w pasie drogowym pod nr 19501 oraz mailem [email protected].


ZDiUM pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7.15-15.15 z wyłączeniem środy, kiedy to jest czynny do godz. 17. Identyfikatory i abonamenty parkingowe są wydawane w kasie w budynku C w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach 8.30-14 i w środy od 8.30 do 17. Przerwa techniczna na dezynfekcję stanowiska abonamentowego przypada na godz. 12-12.20.


ks/mat. prasowe

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości