Reklama

Zerwana sieć trakcyjna. Duże opóźnienia pociągów we Wrocławiu

Pociągi Kolei Dolnośląskich oraz Intercity notują od rana coraz większe opóźnienia. Zerwana została sieć trakcyjna. Utrudnienia są m.in. na stacji Wrocław Główny.

Dzisiaj na odcinku Starczów - Kamieniec Ząbkowicki doszło do zerwania sieci trakcyjnej. Koleje Dolnośląskie poinformowały, że na odcinku Strzelin - Kamieniec Ząbkowicki kursuje komunikacja zastępcza. - Planowany czas usunięcia awarii to godzina 15 - poinformował przewoźnik. Pociągi jadące do Wrocławia mają spore opóźnienia. Przykładowo pociąg Międzylesie - Rawicz ma aż 74 minuty opóźnienia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/02/2025 08:21
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości