Pociągi Kolei Dolnośląskich oraz Intercity notują od rana coraz większe opóźnienia. Zerwana została sieć trakcyjna. Utrudnienia są m.in. na stacji Wrocław Główny.
Dzisiaj na odcinku Starczów - Kamieniec Ząbkowicki doszło do zerwania sieci trakcyjnej. Koleje Dolnośląskie poinformowały, że na odcinku Strzelin - Kamieniec Ząbkowicki kursuje komunikacja zastępcza. - Planowany czas usunięcia awarii to godzina 15 - poinformował przewoźnik. Pociągi jadące do Wrocławia mają spore opóźnienia. Przykładowo pociąg Międzylesie - Rawicz ma aż 74 minuty opóźnienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze