Nie ma przejazdu między stacjami kolejowymi Wrocław Psie Pole i Długołęka. Powodem utrudnień jest zerwanie trakcji przez pociąg Przewozów Regionalnych.
Koleje Dolnośląskie informują o wstrzymaniu ruchu między stacjami Wrocław Psie Pole i Długołęka, gdzie uruchomiono komunikację zastępczą.
Z kolei PKP Intercity informuje o odwołaniu kursów między Wrocławiem Głównym a stacją w Oleśnicy. W tym przypadku pasażerowie również mogą liczyć na komunikację zastępczą.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze