Od kilku dni zima nie chce opuścić nas na dobre. Po ciepłej i słonecznej pogodzie, pojawił się śnieg z deszczem. Synoptycy ostrzegają, że w najbliższy weekend we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku będą przymrozki!
Na termometrach we Wrocławiu będzie można zobaczyć w nocy nawet siedem stopni na minusie. Synoptycy ostrzegają, że przymrozki mogą utrzymywać się aż do poniedziałku, 17 marca. Z tego powodu wydali alert I stopnia. Nie jest wykluczone, że ostrzeżenie będzie przedłużone. - Prognozowany jest spadek temperatury powietrza w nocy z piątku na sobotę od -3°C do 0°C, przy gruncie do -5°C, w kolejnych nocach do około -5°C, przy gruncie do -7°C. Temperatura maksymalna w ciągu dnia przeważnie od 5°C do 8°C - zapowiadają synoptycy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Alert I stopnia!!! Mrozik -5⁰C w zimie!!! Olaboga!!!! Ale jazda!!!
Alert I stopnia!!! Mrozik -5⁰C w zimie!!! Olaboga!!!! Ale jazda!!!