Reklama

Zima nie powiedziała ostatniego słowa. W weekend przymrozki. Nawet minus siedem!

Od kilku dni zima nie chce opuścić nas na dobre. Po ciepłej i słonecznej pogodzie, pojawił się śnieg z deszczem. Synoptycy ostrzegają, że w najbliższy weekend we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku będą przymrozki!

Na termometrach we Wrocławiu będzie można zobaczyć w nocy nawet siedem stopni na minusie. Synoptycy ostrzegają, że przymrozki mogą utrzymywać się aż do poniedziałku, 17 marca. Z tego powodu wydali alert I stopnia. Nie jest wykluczone, że ostrzeżenie będzie przedłużone. - Prognozowany jest spadek temperatury powietrza w nocy z piątku na sobotę od -3°C do 0°C, przy gruncie do -5°C, w kolejnych nocach do około -5°C, przy gruncie do -7°C. Temperatura maksymalna w ciągu dnia przeważnie od 5°C do 8°C - zapowiadają synoptycy.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/03/2025 12:59
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ojciec Piją 2025-03-14 15:30:30

    Alert I stopnia!!! Mrozik -5⁰C w zimie!!! Olaboga!!!! Ale jazda!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości