25/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Władze Wrocławia już po raz czternasty przyznały nagrody w konkursie „Wrocławska Magnolia”. Miejskie wyróżnienia otrzymało ośmioro absolwentów szkół wyższych, których prace magisterskie dotyczyły zagadnień poprawy jakości życia we Wrocławiu.
Autor: mat. UMW
Autor: mat. UMW
Autor: mat. UMW
Autor: mat. UMW
Autor: mat. UMW