Wróć do artykułu

Wrocławskie Magnolie dla absolwentów szkół wyższych [ZDJĘCIA]

25/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Edukacja i nauka Wrocław

Władze Wrocławia już po raz czternasty przyznały nagrody w konkursie „Wrocławska Magnolia”. Miejskie wyróżnienia otrzymało ośmioro absolwentów szkół wyższych, których prace magisterskie dotyczyły zagadnień poprawy jakości życia we Wrocławiu.


Autor: mat. prasowe Urzędu Miejskiego Wrocławia

Politechnika Wroclawska - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości