06/02/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały na wyjeździe Basket 90 Gdynia 77:68 w spotkaniu 17. kolejki Basket Ligi Kobiet. Najwięcej punktów dla wrocławianek rzuciła Agnieszka Kaczmarczyk - 18.