05/06/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W sobotę w Siechnicach odbył się coroczny Bieg o Puchar Burmistrza Siechnic. Podobnie jak przed rokiem, uczestnicy musieli mierzyć się z kilometrami oraz potwornym upałem.