05/06/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Kosynierzy Wrocław awansowali do finału mistrzostw Polski! Rywale wrocławian - Grom Warszawa - nie przyjechali w pełnym składzie i zostali ukarani walkowerem. Zamiast rewanżowego meczu półfinałowego na Stadionie Olimpijskim w sobotę odbył się sparing.