Wróć do artykułu

Boisko przy ul. Orzechowej oficjalnie otwarte [ZOBACZ ZDJĘCIA]

11/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Sport Wrocław

W środę uroczyście otworzono nowe boisko przy ulicy Orzechowej. W ceremonii wziął udział prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, a po części oficjalnej przyszła pora na zmagania młodych sportowców.


Autor: Paweł Prochowski

Gaj, Jacek Sutryk - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości