11/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W środę uroczyście otworzono nowe boisko przy ulicy Orzechowej. W ceremonii wziął udział prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, a po części oficjalnej przyszła pora na zmagania młodych sportowców.