Wróć do artykułu

Nowy napis na placu Strzegomskim. Dla ofiar pandemii

14/05/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Napisem z białych kwiatów na trawniku przy Muzeum Współczesnym Wrocław na placu Strzegomskim wrocławski magistrat upamiętnił ofiary pandemii koronawirusa, włączając się w ten sposób w ogólnopolską akcję.


Autor: Jakub Jurek

Legnicka - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości