14/05/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Napisem z białych kwiatów na trawniku przy Muzeum Współczesnym Wrocław na placu Strzegomskim wrocławski magistrat upamiętnił ofiary pandemii koronawirusa, włączając się w ten sposób w ogólnopolską akcję.