Wróć do artykułu

Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking 2017 o Puchar Prezydenta

04/06/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Sport Wrocław

W sobotę na Stadionie Olimpijskim odbyły się już siódme Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Rafała Dutkiewicza. Ponad 400 osób rywalizowało na trzech dystansach - 12 km, 6 km oraz 3 km.


Autor: Paweł Prochowski

Reklama
Najnowsze wiadomości