12/11/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
To był świetny rok dla polskiej reprezentacji piłkarskiej. Drużyna trenera Adama Nawałki pożegna się z nim we Wrocławiu, podejmując Słowenię. Pewne jest, że wśród biało-czerwonych nie zobaczymy największych gwiazd. Ale mimo to oba zespoły powinny zafundować kibicom na Stadionie Wrocław dobre widowisko.