23/04/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Policjanci z Wrocławia wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez MPK. Mundurowi zapoznali się z budową tramwajów, a nawet samemu mogli usiąść za sterami pojazdu i przekonać się, jak wygląda hamowanie awaryjne rozpędzonym składem. Szkolenia tego typu będą odbywały się cyklicznie. W przyszłym tygodniu zaproszeni zostaną strażacy.
Autor: KMP Wrocław
Autor: KMP Wrocław
Autor: KMP Wrocław
Autor: KMP Wrocław
Autor: KMP Wrocław