26/03/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Koszykarki Ślęzy Wrocław wygrały ćwierćfinałową rywalizację z Basketem 90 3:1! W niedzielę podopieczne Arkadiusza Rusina zwyciężyły po raz drugi w Gdyni, tym razem 67:63. Najwięcej punktów dla 1KS-u rzuciła Marissa Kastanek - 21.