Wróć do artykułu

W Magnolii otwarto świetlicę środowiskową. I to jaką!

01/06/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

W czwartek centrum handlowym Magnolia Park zaczął działać Siemacha Spot, interaktywne podwórko dla dzieci i młodych ludzi, pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych. Wstęp jest bezpłatny, a wyposażenie powierzchni 800 m kw robi wrażenie. Głównym sponsorem jest forma AmRest, a nad projektem czuwa stowarzyszenie Siemacha.


Autor: Marta Gołębiowska

Legnicka, Magnolia Park - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości