29/05/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W sobotę 22 maja 2021 roku odbyła się kolejna edycja Biegu Firmowego. Już po raz szesnasty pracownicy firm z całej Polski, w tym z Wrocławia, pobiegli charytatywnie by wspomóc Fundację Everest. Tym razem z uwagi na pandemię nie było startu wspólnego, a event miał formę hybrydową.
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek