28/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Kilkadziesiąt osób ubranych na zielono zebrało się w niedzielę na wrocławskim rynku, by z samych siebie ułożyć drzewo. Jak podkreślają organizatorzy, happeningiem tym chcą zwrócić uwagę na problem wycinki drzew.