Wróć do artykułu

We wrocławskiej katedrze wyświęcono 15 nowych księży [ZDJĘCIA]

27/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

W sobotni poranek we wrocławskiej katedrze odbyły się święcenia nowych księży. Prezbiterami zostało dziś 14 diakonów archidiecezji wrocławskiej oraz jeden przedstawiciel zakonu klaretynów.


Autor: Wojciech Bolesta

Legnicka, Świdnicka - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości