27/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W sobotni poranek we wrocławskiej katedrze odbyły się święcenia nowych księży. Prezbiterami zostało dziś 14 diakonów archidiecezji wrocławskiej oraz jeden przedstawiciel zakonu klaretynów.
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta