15/07/2025 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Informujemy, że na posterunku odgałęźnym Wrocław - Grabiszyn doszło do awarii rozjazdów, co powoduje opóźnienia w wyjeździe pociągów ze stacji Wrocław-Główny. Dotknięte są relacje między innymi do Kątów Wrocławskich, Wałbrzycha, Legnicy czy Lubina. Pociągi Kolei Dolnośląskich jadące do Zielonej Góry mają opóźnienie 43 minuty, a do Trzebnicy 18 minut. Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce zostanie naprawiona.
Koleje Dolnośląskie archiwum