22/01/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W piątek w pasażu Niepolda, przed pandemią mocno rozrywkowym miejscu, inicjatorzy akcji #otwieraMY zorganizowali konferencję, na której apelowali do innych przedsiębiorców z branży gastronomiczno-rozrywkowej do otwierania swoich lokali. "W razie czego pomożemy" - zapewniają.
Autor: Marta Gołębiowska