Wróć do artykułu

Ślęza Wrocław - Energa Toruń [ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU]

03/12/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Sport Wrocław

Energa Toruń tylko w pierwszej połowie nawiązywała wyrównaną walkę ze Ślęzą Wrocław. Po zmianie stron gospodynie wrzuciły wyższy bieg i odniosły kolejne wysokie zwycięstwo (91:67) w Basket Lidze Kobiet. To już siódma wygrana wrocławianek z rzędu!

Cytaj więcej: Wspaniała seria trwa! Ślęza gromi kolejnego rywala [RELACJA]


Autor: Piotr Zadumiński

Reklama
Najnowsze wiadomości