11/04/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W podwrocławskich Wierzbicach (gmina Kobierzyce) powstał kolejny Pokój Życzliwości. To przyjazna przestrzeń dla małych pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr św. Józefa.