Wróć do artykułu

Pokój Życzliwości w ośrodku dla dzieci w Wierzbicach [ZDJĘCIA]

11/04/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

W podwrocławskich Wierzbicach (gmina Kobierzyce) powstał kolejny Pokój Życzliwości. To przyjazna przestrzeń dla małych pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr św. Józefa.


Autor: mat. prasowe

Reklama
Najnowsze wiadomości