Reklama

Biurowiec przy pl. Jana Pawła II w budowie. Znamy pierwszych najemców [DUŻO ZDJĘĆ]

04/01/2023 14:17

W drugim kwartale 2023 roku najemcom nowego biurowca Infinity przy pl. Jana Pawła II zostaną przekazane powierzchnie komercyjne. Budynek znajduje się obecnie w stanie surowym otwartym.

Biurowiec Infinity ma już wszystkie piętra. Teraz będzie domykany elewacją, wykańczane będą również wnętrza. Ma być gotowy w drugim kwartale tego roku. Wiadomo już, kto znajdzie się wśród kilku pierwszych najemców nowego budynku w centrum Wrocławia. 


- W budynku Infinity we Wrocławiu podpisaliśmy umowę najmu z restauracją Toscanizzazione Art-Bistro. Na powierzchni 300 mkw. powstanie restauracja biurowa z konceptami Italian Street Food i Vege Toscany oraz salon z włoskimi motocyklami Motorizazione, który będzie mieścić się nie tylko wewnątrz lokalu, ale i w ekspozycji w holu naszego budynku. Wśród najemców biurowca Infinity znajduje się m.in. globalny dostawca rozwiązań eCommerce – firma Divante. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi firmami i już niebawem będziemy informowali o nowych najmach w Infinity - informuje Avestus Real Estate, inwestor. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości