20 kwietnia w Narodowym Forum Muzyki miała się rozpocząć 56. edycja Jazzu nad Odrą. Organizatorzy imprezy zapewniają, że dokładają wszelkich starań, by impreza odbyła się w tym roku.
Organizatorzy Jazzu nad Odrą pracują nad nowym terminem wydarzenia i zapewniają, że będą mieli dla melomanów tylko pozytywne informacje.
Jak dodają, jest to szeroko zakrojona opera artystyczna. W imieniu producentów, promotorów, koordynatorów, a przede wszystkim samych artystów proszą kredyt zaufania oraz kolejną porcję cierpliwości.
Wkrótce poinformują o wszystkich zmianach i możliwościach.
Przypomnijmy, że trakcie tegorocznej edycji święta jazzu nad Odrą mają wystąpić m.in. „Radiohead brytyjskiego jazzu”, mistrz współczesnego saksofonu, wrocławski skład i ich słowiańska melancholia oraz diwa muzyki soul i jazz.
Koncert otwarcia miał się odbyć 20 kwietnia w Narodowym Forum Muzykim a zagrać mieli na nim: Kasia Pietrzko Trio oraz Możdżer Danielsson Fresco Trio & Holland Baroque. Występ drugiego składu miał być jednocześnie premierą ich nowej płyty „Just ignore it” oraz inauguracją związanej z nią trasy koncertowej.
CZYTAJ TEŻ: GITAROWY REKORD GUINNESSA JEDNAK SIĘ ODBĘDZIE!
CZYTAJ TEŻ: KINA, MUZEA I TEATRY ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze