Reklama

Kilkaset osób na wrocławskim Rynku. "Nie damy zawłaszczyć Polski"

15/07/2017 13:10

W sobotę w samo południe na wrocławskim Rynku odbyła się manifestacja pod hasłem "Nie damy zawłaszczyć Polski". Pod pręgierzem zebrało się ponad 300 osób.

Organizatorzy w wydarzeniu na Facebooku przytoczyli słowa Cypriana Kamila Norwida. - Naród, który się oburza ma prawo do nadziei ale biada temu, który gnije w milczeniu - twierdził poeta.

Zgromadzeni protestują przeciwko działaniom rządu związanym z sądownictwem - Po tym co wydarzyło się w polskim Sejmie 12 lipca 2017 roku oraz dalszych planach Prawa i Sprawiedliwości w sprawie Sądu Najwyższego naszym obowiązkiem jest, jako Obywateli, przeciwstawienie się zmianie ustroju naszego Państwa - informują organizatorzy. - 27 lat polskiej demokracji nie możemy wyrzucić na śmietnik historii. Bądźmy tego dnia wspólnie - zapowiadali.

Przy pręgierzu pojawiło się kilkaset osób, zabezpieczająca wydarzenie policja szacuje, że było ich około trzystu.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości