Reklama

Klub muzyczny w centrum wystawiony na sprzedaż [ZDJĘCIA]

03/05/2021 10:16

W czasie pandemii koronawirusa mieli praktycznie zerowe dochody. W niepewnych czasach postanowili zmienić branżę - działający od 17 lat klub Salvador przy ul. Szajnochy 16 został wystawiony na sprzedaż.

"Odstąpimy działający, kultowy klub muzyczny Salvador. Klub mieści się w samym centrum Wrocławia, funkcjonuje od 17 lat i w tym czasie stał się jednym z najbardziej znanych we Wrocławiu. Ma grono stałych gości, którzy od 17 lat dobrze się w nim bawią. Jest w pełni wyposażony, nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. W klubie jest nagłośnienie, system do sprzedaży GASTRO POS, wentylacja, pełne wyposażenie baru i zaplecza z lodówkami, wyparzarką, kruszarką do lodu, pełne umeblowanie, klimatyzacja, fanpage na Facebooku i Instagramie, bazę DJ-ów. Do lokalu przynależy ogródek gastronomiczny na około 70 osób" - czytamy w ofercie sprzedaży klubu Salvador za 299 tys. zł.


- Jesteśmy w pandemii od roku, w ofercie nie mamy jedzenia, tylko alkohol, wiec żadna opcja z dowozem czy na wynos nas nie dotyczy. Każdy z nas ma rodzinę. Musieliśmy powoli zacząć szukać innych dróg w życiu. Kończymy z gastronomią - mówi Marta Gołębiewska, współwłaścicielka Salvadora.

Reklama

Przypomnijmy, że zgodnie z ostatnim, rządowym rozporządzeniem, jeżeli sytuacja epidemiczna nie ulegnie pogorszeniu, restauracje mogą zacząć przyjmowac gości w ogródkach gastronomicznych od 15 maja, a we wnętrzach - od 29 maja.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości