Reklama

Odbiory torowiska i trzy remonty. W czterech miejscach jeździmy inaczej

21/06/2019 17:06

W sobotę rusza remont dwóch torowisk, przebudowa Długiej i Starogroblowej wchodzi w drugi etap, a na Hubską wyjeżdżają tramwaje. Sprawdźcie, co się zmieni dla kierowców i pasażerów MPK.

Skończyły się odbiory nowego torowiska na wyremontowanej Hubskiej, która została oddana do użytku miesiąc temu. W sobotę rano pojechały tamtędy pierwsze tramwaje linii 16. Inaczej kursują też autobusy linii 145. Szczegóły zmian opisaliśmy tutaj


W sobotę ruszyły też dwa remonty torowisk - na placu Legionówna ulicy Ślężnej. Na Ślężnej prace na trzech odcinkach o łącznej długości niemal 2,5 kilometra - od Dębowej do Weigla, od Kamiennej do Kuronia i od Sanockiej do Kamiennej - potrwają dwa miesiące, a linie tramwajowe nr 9 i 15 będą kursować zmienionymi trasami. Na placu Legionów przez trzy tygodnie będą wymieniane rozjazdy tramwajowe - pięć linii zmieniło trasy. 

Reklama

Na Długiej i Starogroblowej trwa pierwszy etap budowy trasy tramwajowej na Popowice. Od niedzieli (a nie, jak wcześnie planowano, od soboty) wejdzie tam nowa organizacja ruchu. Planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych C, 103, 104, 122, 127, 128 i kursów nocnych linii 245.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości