Kończą się odbiory nowego torowiska na wyremontowanej Hubskiej, która została oddana do użytku miesiąc temu. Miasto planuje, że pierwsze tramwaje pojadą nim w sobotę rano.
Na 22 czerwca planowane są dwie ważne zmiany w kursowaniu wrocławskiej komunikacji miejskiej: uruchomienie linii tramwajowej nr 16 oraz wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowej nr 145.
"Szesnastka" w stronę ZOO pojedzie trasą: Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Pułaskiego - pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny - most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana - Skłodowskiej-Curie - most Zwierzyniecki - Wajdy - Wróblewskiego - ZOO. Trasa w stronę Tarnogaju to: ZOO - Wróblewskiego - Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana - pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Społeczny - pl. Wróblewskiego - Pułaskiego - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Tarnogaj.
CZYTAJ TEŻ: JEST ZGODA NA POKAZ FAJERWERKÓW
Natomiast autobusy linii 145 od Alei Armii Krajowej zostaną skierowane w obu kierunkach przez ulicę Bardzką do pętli Gaj, która zlokalizowana jest przy ulicy Świeradowskiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Bardzką, i będą kursowały w relacji Sępolno - Gaj - Sępolno.
- Pasażerowie, którzy zakupili bilet okresowy na linię 145 przed 22 czerwca, będą mogli bez żadnych dopłat podróżować tramwajami linii 16 na całej trasie przejazdu, a tramwajami linii 8 oraz autobusami linii 125 i 325 między Dworcem Autobusowym i Tarnogajem - informuje Klaudia Piątek z wrocławskiego magistratu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze