Reklama

Wrocław: Niecodzienny wypadek - opancerzony wóz rozjechał forda

20/06/2023 09:26

Do niecodziennego wypadku doszło we wtorek, 20 czerwca po godzinie 8. Na ul. Curie-Skłodowskiej na wysokości skrzyżowania z ulicą Chałubińskiego wojskowy kołowy transporter opancerzony Rosomak zderzył się z osobowym fordem.

Rosomak jechał w kierunku mostu Zwierzynieckiego lewym pasem. Ford poruszał się prawym pasem.


ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WYPADKU (KLIKNIJ)


- Kierująca fordem fiestą jest w tej chwili badana przez medyków, którzy zdecydują czy zostanie ona przetransportowana do szpitala - przekazuje Rafał Jarząb z wrocławskiej policji. I dodaje, że drugi pojazd to dokładnie samobieżny moździerz Rak z działem 120 mm na podwoziu Rosomaka.


Na miejscu pracuje policja, która będzie ustalała okoliczności zdarzenia oraz to, kto jest winny wypadku. Na ul. Curie-Skłodowskiej są utrudnienia w ruchu. Dojazd do mostu Zwierzynieckiego korkuje się.

Reklama


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości