Reklama

Wrocław: Mężczyzna wpadł pod tramwaj na pl. Bema. Miał 3 promile alkoholu

23/06/2023 08:09

Przed godziną 8 rano w piątkowy poranek służby interweniowały na placu Bema we Wrocławiu. Początkowo mówiono o potrąceniu, jednak dalsze ustalenia policji potwierdziły, że to pijany mężczyzna sam wszedł pod nadjeżdżający tramwaj. 

Aktualizacja, 9:00


Ruch został już przywrócony.


Wcześniej pisaliśmy:


Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu przekazał, że na przystanku plac Bema nie doszło do potrącenia pieszego. - Na przystanku znajdował się nietrzeźwy mężczyzna, miał niemal trzy promile alkoholu w organizmie. W momencie, kiedy tramwaj nadjechał ten pan stracił równowagę, jego noga zaklinowała się pomiędzy szynami, a pojazdem - podał funkcjonariusz. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja nie ma informacji nt. wieku poszkodowanego.

Reklama

MPK wprowadziło objazdy: Tramwaje linii 9, 17 skierowano ul. Wyszyńskiego, mostem Pokoju. Tramwaje linii 8, 11, 23 skierowano ul. Sienkiewicza, Wyszyńskiego, mostem Pokoju. Szczegóły wkrótce. 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości