Reklama

Zamienili dobrą pralkę na zepsutą w mieszkaniu, które wynajmowali na Ołbinie

20/12/2018 12:18

Właściciel jednego z mieszkań na terenie Ołbina zauważył dwóch mężczyzn, którzy wynosili jego pralkę do auta. W mieszkaniu brakowało też innych przedmiotów, m.in. komody, foteli i sprzętu elektrycznego. Mężczyźni zostali zatrzymani, o ich dalszym losie zdecyduje sąd.

W miejscu skradzionej pralki stała inna, która była uszkodzona. Policjanci ustalili, że 25-latek z Wrocławia podpisał umowę wynajmu tego mieszkania, a później zlecił obywatelowi Ukrainy wyniesienie sprzętów o łącznej wartości ponad 2 tysięcy złotych.


– Policjanci zatrzymali w tej sprawie trzy osoby, żeby wyjaśnić przebieg zaistniałych zdarzeń. potwierdziły się wcześniejsze ustalenia śledczych. 25-latek oraz jego pomocnicy, w wieku 28 i 38 lat, odpowiedzą za swoje czyny przed sądem – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.

Reklama

Zatrzymanym może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości