Reklama

A4 pod Wrocławiem zablokowana! Dwie osoby ranne w karambolu

07/11/2025 18:54

Na autostradzie A4 pod Wrocławiem doszło do poważnego wypadku. W zderzeniu uczestniczyło pięć pojazdów – cztery samochody osobowe i bus. Dwie osoby zostały poszkodowane, a jezdnia w kierunku Wrocławia została całkowicie zablokowana.


Do wypadku doszło w piątek, 7 listopada, około godziny 17:25 na autostradzie A4 w pobliżu węzła Bielany Wrocław. W zderzeniu uczestniczyło pięć pojazdów – cztery samochody osobowe i jeden bus.

W karambolu dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejscu trwa akcja służb ratunkowych.

Przez niemal dwie godziny po zdarzeniu, A4 była całkowicie zablokowana. Później służby puściły ruch prawym pasem i pasem awaryjny. Policja zalecają również objazd przez węzeł Wrocław Wschód, na drogę wojewódzką DW 395.

Utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 22.

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/11/2025 19:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości