Na autostradzie A4 pod Wrocławiem doszło do poważnego wypadku. W zderzeniu uczestniczyło pięć pojazdów – cztery samochody osobowe i bus. Dwie osoby zostały poszkodowane, a jezdnia w kierunku Wrocławia została całkowicie zablokowana.
Do wypadku doszło w piątek, 7 listopada, około godziny 17:25 na autostradzie A4 w pobliżu węzła Bielany Wrocław. W zderzeniu uczestniczyło pięć pojazdów – cztery samochody osobowe i jeden bus.
W karambolu dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejscu trwa akcja służb ratunkowych.
Przez niemal dwie godziny po zdarzeniu, A4 była całkowicie zablokowana. Później służby puściły ruch prawym pasem i pasem awaryjny. Policja zalecają również objazd przez węzeł Wrocław Wschód, na drogę wojewódzką DW 395.
Utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 22.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze