We wtorek po godz. 11:00 na ul. Teatralnej paliło się pomieszczenie gospodarcze. W związku z tym tramwaje jeździły objazdem. Pożar został już ugaszony i nikomu nic się nie stało.
W związku z tym zdarzeniem tramwaje linii 17 jeździły objazdem przez ul. Piłsudskiego i Kołłątaja, ale ruch został już przywrócony i wróciły na swoje stałe trasy.
Jak poinformował dyżurny straży pożarnej, nic poważnego się tam nie stało i nikt nie ucierpiał. Paliło się pomieszczenie gospodarcze, ale pożar został już ugaszony.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze